KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13337447

nr 1333 7447

Herrporträtt, Signerad. Olja på pannå, 64x48 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 15 juni 2020
kl 18:50:11